Uurrooster 2017-2018

Het uurrooster van het seizoen 2017-2018 staat online!
Voor de jongere jaren hebben we de leerjaren toegevoegd ter verduidelijking. (KL2 = 2e kleuterklas – L1 = 1e leerjaar – M1= 1e middelbaar).
Als je toch twijfelt over welke les nu voor jou geldt, kan je ons steeds contacteren via info@dansgroepchara.be.

Nieuwe leden kunnen zich inschrijven via www.mijndansgroepchara.be. Onderaan vind je meer uitleg over hoe online inschrijven.
Huidige leden worden automatisch terug ingeschreven, daarvoor hoef je niets te doen.

Opgelet: Door een groot aantal leerlingen bij de 8-jarigen, splitsen we de groep in twee. Jullie mogen zelf kiezen naar welke les je komt (1A – dinsdag of 8A – donderdag), maar deze keuze is wel bindend voor de rest van het jaar.

UURROOSTER 2017-2018
DAG LESN° DEELNEMERS LESGEVER UREN PLAATS
Maandag 9B-bis Jazz 9J – L4 Inez 17,30 – 18,30 S.M.C.
Maandag 9B Jazz 10J – L5 Inez 18,30 – 19,45 S.M.C.
Maandag 12B Klassieke dans Gev A Laura 20,00 – 21,30 S.M.C.
Dinsdag 1A Beginners klassiek en jazz – 8 jarigen L3 Pauline 17,15 – 18,30 S.M.C.
Dinsdag 2A Klassiek 11J – L6 Pauline 18,30 – 19,45 S.M.C.
Dinsdag 3A Klassiek 13J – M1 Pauline 19,45 – 21,00 S.M.C.
Woensdag 4A 4 jarigen – KL 2 (2013) Iris &Margot 14,00 – 15,00 S.M.C. sport
Woensdag 5A Kleuterdans 5j – KL 3 (2012) Iris &Margot 15,00 – 16,00 S.M.C. sport
Woensdag Opleiding dansanimatoren Jos 16,00 – 17,00 S.M.C. sport
Woensdag 6A Kinderdans 6j – L1 (2011) Lore & Tari 13,30 – 14,30 S.M.C.
Woensdag 7A Voorbereiding klassiek 7j – L2 (2010) Lore & Tari 14,30 – 15,30 S.M.C.
Woensdag 2B Hedendaagse dans 11J – L6 Soo Mee 15,30 – 16,45 S.M.C.
Woensdag 3B Hedendaagse dans 13J – M1 Soo Mee 16,45 – 18,15 S.M.C.
Woensdag 10B Hedendaagse dans  15J – Gev.C. Soo Mee 18,30 – 20,00 S.M.C.
Woensdag in bespreking
Donderdag 8A Beginners klassiek en jazz – 8 jarigen L3 Pauline 17,15 – 18,30 S.M.C.
Donderdag 9A Klassiek 10J + 9J – L5 + L4 Pauline 18,30 – 19,45 S.M.C.
Donderdag 10A Gev C Pauline 19,45 – 21,15 S.M.C.
Vrijdag 11A Klassiek Gev.B. Laura 19,00 – 20,30 S.M.C.
Vrijdag 12A Hedendaagse dans Gev.A. Marilyn 20,30 – 22,00 S.M.C.
Zaterdag 13A 4 jarigen – KL 2 (2013) Lara 09,00 – 10,00 S.M.C. Sport
Zaterdag 14A Kleuterdans 5j – KL 3 (2012) Imke 10,00 – 11,00 S.M.C. Sport
Zaterdag 15A Kinderdans 6J – L1 (2011) Hanne 09,15 – 10,15 S.M.C.
Zaterdag 16A Voorbereiding klassiek 7j – L2 (2010) Elke 10,15 – 11,15 S.M.C.
Zaterdag 11B Hedendaagse dans  Gev.B. Marilyn 11,15 – 13,00 S.M.C.
Zaterdag Opleiding dansanimatoren Jos 13,00 – 14,00 S.M.C.

S.M.C.=Sint-Michielscollege Papenaardekenstraat 53 B-2900 SCHOTEN

A-lessen zijn basislessen waarvoor lidgeld wordt betaald.
B-lessen zijn extra lessen die in het lidgeld zijn inbegrepen, deze zijn niet verplicht.

Oude uurrooster 2016-2017 ter informatie.

 

INSCHRIJVING NIEUW LID

Website-online-inschrijven