Uurrooster 2018-2019

Uurrooster 2018-2019

Het uurrooster van het seizoen 2018-2019 staat online!
Voor de jongere jaren hebben we de leerjaren toegevoegd ter verduidelijking. (KL2 = 2e kleuterklas – L1 = 1e leerjaar – M1= 1e middelbaar).
Als je toch twijfelt over welke les nu voor jou geldt, kan je ons steeds contacteren via info@dansgroepchara.be.

Nieuwe leden kunnen zich online inschrijven.
Huidige leden worden automatisch terug ingeschreven, daarvoor hoef je niets te doen.

UURROOSTER 2018-2019
DAG les N° DEELNEMERS UREN PLAATS
Maandag 8B Jazz 9J – L4 (2009) Inez 17,45 – 18,45 S.M.C.
Maandag 9B Jazz 11J – L5-L6 (2007-2008) Inez 18,45 – 20,00 S.M.C.
Dinsdag 1A Beginners klassiek en jazz – 8J L3 (2010) Pauline 17,30 – 18,45 S.M.C.
Dinsdag 2A Klassiek 13J – M1 (2006) Pauline 18,45 – 20,00 S.M.C.
Dinsdag 3A Klassiek Gev A+ (20+) Pauline 20,00 – 21,30 S.M.C.
Woensdag 4A  4 jarigen – KL 2 (2014) Jolente,Nikka, Paulien 13,30 – 14,30 S.M.C. sport
Woensdag 5A Kleuterdans 5J – KL 3 (2013) Jolente,Nikka, Paulien 14,30 – 15,30 S.M.C. sport
Optie voor hiphop
Woensdag 6A Kinderdans 6J – L1 (2012) Tari 14,00 – 15,00 S.M.C.
Woensdag 7A Voorbereiding klassiek 7J – L2 (2011) Tari 15,00 – 16,00 S.M.C.
Woensdag 2B Modern dans 13J – M1 (2006) Rochelle 16,00 – 17,15 S.M.C.
Woensdag 11B Modern dans 14J – M2 Gev.C. (2005) Rochelle 17,15 – 18,30 S.M.C.
Woensdag 10B Modern dans  Gev.B. (16j) Rochelle 18,45 – 20,15 S.M.C.
Woensdag 3B Modern Gev A+ (20+) Rochelle 20,15 – 21,30 S.M.C.
Donderdag 8A Klassiek 9J (2009) Pauline 17,30 – 18,45 S.M.C.
Donderdag 9A Klassiek 11J L5-L6 ( 2007-2008) Pauline 18,45 – 20,00 S.M.C.
Donderdag 10A Klassiek Gev.B. (16j) Pauline 20,00 – 21,30 S.M.C.
Vrijdag 11A Klassiek 14J – M2 Gev.C. (2005) Lisa 18,30 – 20,00 S.M.C.
Vrijdag 12A Klassiek Gev.A. (18+) Lisa 20,00 – 21,30 S.M.C.
Zaterdag 13A 4 jarigen – KL 2 (2014) Lara 09,00 – 10,00 S.M.C. Sport
Zaterdag 14A Kleuterdans 5J – KL 3 (2013) Imke 10,00 – 11,00 S.M.C. Sport
Zaterdag 15A Voorbereiding klassiek 7J – L2 (2011) Elke 09,15 – 10,15 S.M.C.
Zaterdag 16A Kinderdans 6J – L1 (2012) Hanne 10,15 – 11,15 S.M.C.
Zaterdag 12B Hedendaagse dans Gev.A. (18+) Marilyn 11,15 – 13,00 S.M.C.
Zaterdag 20C Hiphop 9 tot 12J Lara – Evelyn 13,15 – 14,30 S.M.C.

S.M.C.=Sint-Michielscollege Papenaardekenstraat 53 B-2900 SCHOTEN

A-lessen zijn basislessen waarvoor lidgeld wordt betaald.
B-lessen zijn extra lessen die in het lidgeld zijn inbegrepen, deze zijn niet verplicht.
C-lessen zijn extra lessen die niet in het lidgeld zijn inbegrepen.

Het uurrooster van 2017-2018 vind je hier ter informatie.